
»
Z enim samim svetlobnim virom, s tlorisom 22mm x 22mm in enostavno pritrditvijo z dvema vijakoma, bo CXA20 LED niz izredno poenostavil postopek razvoja tistim, ki hočejo v svojem izdelku le en svetlobni vir. Pri klasični uporabi v reflektorski svetilki daje CXA20 38 odstotkov več svetlobe kot osvetlitev s 26 W fluorescentno žarnico ali100 W žarnico z žarilno nitko, pri tem pa porabi samo 14 W.
»Cree nadaljuje z oskrbo trga s široko družino LED za osvetlitev in zagotavlja optimizirane LED svetlobne vire v aplikacijah za razsvetljavo,«je dejal Norbert Hiller, podpredsednik in generalni direktor za LED komponente. »Proizvajalci razsvetljave iščejo Cree razred kvalitete in želijo poenostaviti razvoj in proizvodnjo svoje notranje LED razsvetljave, pri čemer je lahko serija CxA LED nizov idealna rešitev.«
CXA20 niz LED diod zagotavlja 1050 lumnov pri 11 W ali 2000 lumnov pri 27 W, s 3000 oK belo barvno temperaturo. Vzorci so že na voljo s standardnimi dobavnimi roki masovna proizvodnja pa je predvidena za konec prvega četrtletja v letu 2011.
Notranja LED razsvetljava
