0,00 €

V košarici ni izdelkov.

0,00 €

V košarici ni izdelkov.

More
    DomovRevijaPredstavljamoNovi panelni računalnik Beckhoff CP6606

    Novi panelni računalnik Beckhoff CP6606

    Podjetje Beckhoff predstavlja kompaktni panelni računalnik CP6606-0001-0020 s procesorjem ARM Cortex™ A8 in 7-palčnim zaslonom.

    Slike niNovi panelni računalnik poganja procesor ARM Cortex™ A8 s frekvenco 1 GHz, računalnik ima 1 GB DDR3 pomnilnika. Prednameščen ima operacijski sistem Microsoft Windows Embedded Compact 7 (WEC 7). Podatki se shranjujejo na vgrajeno microSD kartico v velikosti 256 MB (opcijsko do 4 GB). CP6606-0001-0020 ima en 10/100BASE-T Ethernet vmesnik, en EtherCAT vmesnik, dva USB 2.0 in RS232 vmesnik (potrebno dokupiti TwinCAT runtime). Zaslon je 7-palčni, občutljiv na dotik, z razmerjem stranic 5:3. Sprednji del ohišja je narejen iz aluminija in ima IP 54 zaščito, zadnji del pa ima zaščito IP 20. Delovno območje je od 0 do 55°C. Posebnost tega računalnika je tudi zelo dobro razmerje cena/zmogljivost.

    S programsko opremo TwinCAT (opcija) postane panelni računalnik zmogljiv PC krmilnik, primeren za manjše ali srednje aplikacije za kontrolo gibanja ali kot PLK, namenjen pa je tudi za uporabo v avtomatizaciji stavb.

    Več informacij o panelnem računalniku Beckhoff CP6606 dobite na www.beckhoff.si ali pri podjetju Beckhoff Avtomatizacija d.o.o.

    Tehnična izobraževanja podjetja Beckhoff Avtomatizacija d.o.o.

    Podjetje Beckhoff Avtomatizacija d.o.o. nudi različna izobraževanja za uporabnike Beckhoff opreme. Izobraževanje se izvaja na sedežu podjetja v Sloveniji (Medvode) ali pa na sedežu matičnega podjetja Beckhoff GmbH v Nemčiji (Verl), po dogovoru pa tudi pri stranki.

    Celotni članek

    Novi panelni računalnik Beckhoff CP6606

    www.beckhoff.si

    2014_SE222_18

    Politika zasebnosti

    Spoštujemo vašo zasebnost in se zavezujemo, da bomo osebne podatke, pridobljene prek spletnega informacijskega sistema, skrbno varovali in jih brez vaše privolitve ne bomo posredoval tretji osebi oziroma jih uporabili v druge namene. Ker obstajajo v spletnem informacijskem sistemu določene povezave na druge, zunanje spletne strani, ki niso vezane na nas, ne prevzemamo nobene odgovornosti za zaščito podatkov na teh spletnih straneh.

    Hkrati se zavezujemo, da bomo po svojih najboljših možnih močeh varovali podatke in zasebnost obiskovalcev spletne strani .

    Da bi preprečili nepooblaščen dostop do pridobljenih podatkov ali njihovo razkritje, ohranili natančnost osebnih podatkov in zagotovili njihovo ustrezno uporabo, uporabljamo ustrezne tehnične in organizacijske postopke za zavarovanje podatkov, ki jih zbiramo.

    Več: https://svet-el.si/politika-zasebnosti