Osvojite Microchip MPLAB® Snap In-Circuit razhroščevalnik (PG164100) s pomočjo revije Svet Elektronike. In če ne boste zmagali, prejmite 15% popust pri naslednjem nakupu ter brezplačno dostavo.
MPLAB Snap In-Circuit razhroščevalnik/programator omogoča cenovno ugodno, hitro in enostavno odpravljanje napak in programiranje PIC®, dsPIC®, AVR in SAM Flash MCU in MPU z uporabo zmogljivega grafičnega uporabniškega vmesnika MPLAB X Integrated Development Environment (IDE) različice 5.05 ali novejše.

MPLAB Snap je lahko povezan z računalnikom prek USB 2.0 vmesnika visoke hitrosti, s ciljnim vezjem pa ga lahko povežete prek 8-pinskega priključka Single In-Line (SIL). Priključek uporablja dva vhodno-izhodna priključka in linijo za reset, s čemer se omogoči izvajanje razhroščevanja v vezju in zaporednega programiranja v vezju (ICSP™). Ponuja vso hitrost in funkcije, ki jih uporabniki na začetni ravni potrebujejo za hitro odpravljanje napak v svojem prototipu.

MPLAB Snap z zmogljivim 32-bitnim 300 MHz MCU SAME70 za hitrejše odpravljanje napak programira hitro. Poleg široke ciljne napetosti MPLAB Snap podpira napredne vmesnike, kot sta 4-žični JTAG in Serial Wire Debug s prehodom, ki omogoča pretok podatkov, hkrati pa je združljiv z demo ploščami, konektorji in ciljnimi sistemi, ki uporabljajo 2-žični JTAG in ICSP.
Za priložnost, da osvojite Microchip MPLAB Snap In-Circuit Debugger ali prejmete 15 % popust pri naslednjem nakupu Microchip proizvodov in brezplačno dostavo, obiščite: https://page.microchip.com/Svet-SNAP.html in vnesite svoje podatke v spletni prijavni obrazec.
